Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj pret korrektime të nevojshme në drejtim të Çakorrit e Kullës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj pret korrektime të nevojshme në drejtim të Çakorrit e Kullës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj pret korrektime të nevojshme në drejtim të Çakorrit e Kullës

  • E publikuar: Para 2 vitesh
  • 188 shikime
  • 188 shikime
  • 0 shikues
  • 0
  • 0
  • Ruaje
  • Shpërndaje
  • Ruaje

Për videon

Haradinaj pret korrektime të nevojshme në drejtim të Çakorrit e Kullës

Kategoritë


0 komente