Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haradinaj: Rezultati i PISA-s është për çdo kritikë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Rezultati i PISA-s është për çdo kritikë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Rezultati i PISA-s është për çdo kritikë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 46 shikime
 • 46 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përzgjedhja e mësimdhënësve më mesatare më të dobët, mungesa e programeve parashkollore, mos koordinimi i MASHT-it me komunat, politizimi i shkollave, numri i madh i orëve të humbura janë disa nga problemet që kanë bërë që Kosova të dalë dobët në testin PISA sipas kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj.

Kategoritë


0 komente