Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj: Të bashkuar për ushtrinë, e çojmë në vend amanetin e heronjve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Të bashkuar për ushtrinë, e çojmë në vend amanetin e heronjve

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Të bashkuar për ushtrinë, e çojmë në vend amanetin e heronjve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj: Të bashkuar për ushtrinë, e çojmë në vend amanetin e heronjve

Kategoritë0 komente