Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

  • 8

  • 9

  • 10

Faleminderit
Haradinaj thotë se s’ka asgjë të re sa i përket draftit të Asociacionit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj thotë se s’ka asgjë të re sa i përket draftit të Asociacionit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj thotë se s’ka asgjë të re sa i përket draftit të Asociacionit

  • E publikuar: Para 1 viti
  • 259 shikime
  • 259 shikime
  • 0 shikues
  • 0
  • 0
  • Ruaje
  • Shpërndaje
  • Ruaje

Për videon


    0 komente