Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj tregon si u frikësua shumë të shtënave me armë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj tregon si u frikësua shumë të shtënave me armë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj tregon si u frikësua shumë të shtënave me armë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 68 shikime
 • 68 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, duke folur në interpelancën për gjuajtjen me armë nga ministri Dardan Gashi, ka rrëfyer një rast kur është frikësuar shumë pas gjuajtjes me armë.

Kategoritë


0 komente