Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Haradinaj: VV duhet t’i ndaj kundërshtimet politike nga ato ligjore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Haradinaj: VV duhet t’i ndaj kundërshtimet politike nga ato ligjore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Haradinaj: VV duhet t’i ndaj kundërshtimet politike nga ato ligjore

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj pas arrestimit të deputetëve tre të Lëvizjes Vetëvendosje, ka deklaruar se nuk është diçka e mirë që ndodhi por megjithatë kundërshtimet politike duhet të ndahen nga ato ligjore.

Kategoritë


0 komente