Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj: Zahir Pajaziti ka një rol të veçantë në lirinë e Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Zahir Pajaziti ka një rol të veçantë në lirinë e Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Zahir Pajaziti ka një rol të veçantë në lirinë e Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në ditëlindjen e komandantit të UCK-së dhe heroit të Kosovës, Zahir Pajaziti, kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj i shoqëruar edhe nga ministra dhe deputetë kanë vënë kurora lulesh pranë përmendores së komandantit Zahir Pajaziti.

Kategoritë


0 komente