Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haradinaj-Kurtit: Po dyshoj se ke lidhje me importuesit e rrymës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj-Kurtit: Po dyshoj se ke lidhje me importuesit e rrymës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj-Kurtit: Po dyshoj se ke lidhje me importuesit e rrymës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 58 shikime
 • 58 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një debat me akuza dhe kundër akuza ka ndodhur në seancën e sotme në mes kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt dhe kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit, lidhur me energjinë elektrike.

Kategoritë


0 komente