Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Hasani: Kërkojmë të rritet numri i inspektorëve
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hasani: Kërkojmë të rritet numri i inspektorëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hasani: Kërkojmë të rritet numri i inspektorëve

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në ditën ndërkombëtare të Konsumatorit. Për këtë sot është mbajtur tryezë ku do të diskutuar për “Ditën Ndërkombëtare të Konsumatorit”.

Kategoritë


0 komente