Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Hasani ngec kur i kërkohet ta promovojë turizmin e Kosovës në gjuhën angleze
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hasani ngec kur i kërkohet ta promovojë turizmin e Kosovës në gjuhën angleze

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hasani ngec kur i kërkohet ta promovojë turizmin e Kosovës në gjuhën angleze

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,523 shikime
 • 3,523 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Hasani ngec kur i kërkohet ta promovojë turizmin e Kosovës në gjuhën angleze

Kategoritë0 komente