Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Heqja e roamingut pas dakordimit mes autoriteteve kosovare dhe të Shqipërisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Heqja e roamingut pas dakordimit mes autoriteteve kosovare dhe të Shqipërisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Heqja e roamingut pas dakordimit mes autoriteteve kosovare dhe të Shqipërisë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 79 shikime
 • 79 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zbatimi i Rezolutës së Kuvendit të Kosovës për heqjen e tarifave të roamingut me Shqipërinë, mund të ndodhë vetëm pas arritjes së marrëveshjes dy palëshe.

Kategoritë


0 komente