Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Heqja e roamingut pas dakordimit mes autoriteteve kosovare dhe të Shqipërisë
Heqja e roamingut pas dakordimit mes autoriteteve kosovare dhe të Shqipërisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Heqja e roamingut pas dakordimit mes autoriteteve kosovare dhe të Shqipërisë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 103 shikime
 • 103 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zbatimi i Rezolutës së Kuvendit të Kosovës për heqjen e tarifave të roamingut me Shqipërinë, mund të ndodhë vetëm pas arritjes së marrëveshjes dy palëshe.

Kategoritë


0 komente


0/500