Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Hersi Matmuja këndon në shqip në Italia 1 | VIDEO
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hersi Matmuja këndon në shqip në Italia 1 | VIDEO

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hersi Matmuja këndon në shqip në Italia 1 | VIDEO

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,331 shikime
 • 1,331 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ka mahnitur jurinë e Bring the Noise, një formatet më të ndjekura të momentit në Itali, transmetuar ne Italia 1. Hersi Matmuja këngëtarja shqiptare e cila përfaqësoi vendin tonë në Eurovizion 2014, ka qenë pjesë e programit me një interpretim të veçantë të këngës "Di sole e d'azzuro" të Girogia. Me shume; http://wp.me/p4X3J2-6G2

Kategoritë


0 komente