Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Historiku i rrahjeve të deputetëve në Kosovë
Historiku i rrahjeve të deputetëve në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Historiku i rrahjeve të deputetëve në Kosovë

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 747 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Historiku i rrahjeve të deputeteve në Kosovë, përfshinë rrahje në fushtata, në studio televizive e kuvend. Azem Syla, Gani Geci, Rexhep Selimi, Latif Gashi, Bekim Haxhiu, Florin Krasniqi, Frashër Krasniqi, Milaim Zeka, Xhavit Haliti, Arben Gashi, Gani Dreshaj, Xhelal Svecla janë ish-deputetët gjak nxehtë  e problematik që janë përfshirë në rrahje fizike.

Kategoritë


0 komente


0/500