Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Hoti: Kryetari i Kuvendit të Kosovës shkeli rregulloren
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hoti: Kryetari i Kuvendit të Kosovës shkeli rregulloren

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hoti: Kryetari i Kuvendit të Kosovës shkeli rregulloren

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shefi i GP të LDK-së, Avdullah Hoti, ka thënë se mos lejimi i mocionit për votimin e menjëhershëm të Qeverisë Haradinaj paraqet shkelje të rregullores nga ana e kryetarit të Kuvendit dhe se një gjë e tillë sipas tij është bërë pasi është e qartë se formimi i Qeverisë së Kosovës varet nga vullneti i Beogradit.

Kategoritë


0 komente