Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Hoti: Zyrës së Kryeministrit iu shtuan 32 persona – investimet kapitale ranë nga 6.3 milionë në 440 mijë euro
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hoti: Zyrës së Kryeministrit iu shtuan 32 persona – investimet kapitale ranë nga 6.3 milionë në 440 mijë euro

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hoti: Zyrës së Kryeministrit iu shtuan 32 persona – investimet kapitale ranë nga 6.3 milionë në 440 mijë euro

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 108 shikime
 • 108 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente