Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Hoxhaj: Nuk i marrim serioze deklaratat e Serbisë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Hoxhaj: Nuk i marrim serioze deklaratat e Serbisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Hoxhaj: Nuk i marrim serioze deklaratat e Serbisë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka thënë sot se Kosova dhe Maqedonia do të vazhdojnë të thellojnë bashkëpunimin edhe në të ardhmen, ndërkohë që u është përgjigjur krerëve të Beogradit rreth deklaratave të fundit rreth Kosovës dhe Katalonisë, duke thënë se nuk i marrin seriozisht qëndrimet e palës serbe.

Kategoritë


0 komente