Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Hulumtimi tregon se kontrata 34 milionëshe për zgjatjen e pistës në aeroport është e kundërligjshme
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hulumtimi tregon se kontrata 34 milionëshe për zgjatjen e pistës në aeroport është e kundërligjshme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hulumtimi tregon se kontrata 34 milionëshe për zgjatjen e pistës në aeroport është e kundërligjshme

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 245 shikime
 • 245 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Hulumtimi tregon se kontrata 34 milionëshe për zgjatjen e pistës në aeroport është e kundërligjshme

Kategoritë


0 komente