Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

I jep fund beqarisë zyrtari i MMPH-së, këta politikanë ishin të pranishëm
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
I jep fund beqarisë zyrtari i MMPH-së, këta politikanë ishin të pranishëm

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

I jep fund beqarisë zyrtari i MMPH-së, këta politikanë ishin të pranishëm

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 552 shikime
 • 552 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente