Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

I nxori dy thika dhe tentoi të sulmonte shkollën, por adoleshentët i kundërvihen
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
I nxori dy thika dhe tentoi të sulmonte shkollën, por adoleshentët i kundërvihen

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

I nxori dy thika dhe tentoi të sulmonte shkollën, por adoleshentët i kundërvihen

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 62 shikime
 • 62 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

I nxori dy thika dhe tentoi të sulmonte shkollën, por adoleshentët e detyruan të shkonte nga kishte ardhur-

Kategoritë


0 komente