Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Idrizi: Mitrovica ka nevojë për një lidere si unë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Idrizi: Mitrovica ka nevojë për një lidere si unë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Idrizi: Mitrovica ka nevojë për një lidere si unë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Valdete Idrizi, gruaja më e guximshme në botë e shpallur në vitin 2008, e cila mbi supet e saj mban edhe një sërë titujsh e çmime të rëndësishme ndërkombëtare, do të kandidojë për kryetare të Mitrovicës.

Kategoritë


0 komente