Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
ILIR MORINA DYSHOHET SE I KËRKOI RYSHFET BIZNESMENIT SABRI NOVOSELLA
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
ILIR MORINA DYSHOHET SE I KËRKOI RYSHFET BIZNESMENIT SABRI NOVOSELLA

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

ILIR MORINA DYSHOHET SE I KËRKOI RYSHFET BIZNESMENIT SABRI NOVOSELLA

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 839 shikime
 • 839 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente