Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Inaugurohen zyrat e reja të Kompanisë “KiK XXL&evroTarget; LLC”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Inaugurohen zyrat e reja të Kompanisë “KiK XXL&evroTarget; LLC”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Inaugurohen zyrat e reja të Kompanisë “KiK XXL&evroTarget; LLC”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 16 shikime
 • 16 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kompania gjermano-kosovare “KiK XXL&evroTarget; LLC” sot pasdite ka hapur zyrat e reja në Prishtinë, e cila ka për synim rritjen e punësimit në Kosovë.

Kategoritë0 komente