Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Incident në mes Ballistëve dhe Sigurimit, ndërhyn policia speciale e Maqedonisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Incident në mes Ballistëve dhe Sigurimit, ndërhyn policia speciale e Maqedonisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Incident në mes Ballistëve dhe Sigurimit, ndërhyn policia speciale e Maqedonisë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 571 shikime
 • 571 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ndodhë gjatë ndeshjes Shkëndija - The New Saint

Kategoritë


0 komente