Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Tayna, “Minatori”, “BimBima” dhe rrëfimi i tyre për drogën dhe censurën
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Tayna, “Minatori”, “BimBima” dhe rrëfimi i tyre për drogën dhe censurën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 17:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Tayna, “Minatori”, “BimBima” dhe rrëfimi i tyre për drogën dhe censurën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 154 shikime
 • 154 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks | Drogë & Censurë (pjesa e dytë)

Këtu mund ta gjeni dokumentarin e plotë: http://bit.ly/2Gg66Kr


  0 komente