Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Biznes me magjinë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Biznes me magjinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 48:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Biznes me magjinë

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 31,422 shikime
 • 31,422 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Kosovë ka shumë falltorë, mjekë popullorë, hoxhallarë hajmalish e të tillë që pretendojnë që nxjerrin krijesa mitike si xhindët nga trupat njerëzor. Janë biznese individuale që edhe pse merren me pacientë Ministra e Shëndetësisë nuk mund ti inspektoi. Ata, në bazë të videove që i publikojnë së paku duket që i torturojnë pacientët e tyre, nëse jo edhe më keq. Të tillët bien në duart e shteti veç kur kapen me shumë para, siç ndodhi me “Burdushin”.

InDoks në këtë emision do të trajtojë këtë fenomen. Flasin njerëz që ishin të përfshirë në këtë fenomen. Ata që janë komplet kundër si dhe psikologë e psikoterapeutë që ofrojnë shërbime të ligjshme për problemet mendore. Ata pajtohen se mjekët popullorë e imamët e hajmalive që merren me këtë biznes shumë profitabil janë mashtrues.

Të dielën, 20:10 në RTV Dukagjini dhe live në Insajderi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente