Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Dëbimi Special për në Beograd
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Dëbimi Special për në Beograd

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 44:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Dëbimi Special për në Beograd

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 9,686 shikime
 • 9,686 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks | Dëbimi Special për në Beograd

Një kosovar i dënuar në #Serbi për krime lufte: dëbim dhe dhunë brutale ndaj civilëve serbë pasi hyri #NATO në #Kosovë. Dhjetëra emra ushtarësh e komandantësh të #UÇK-së të përfshirë në këtë dosje, qe ekskluzivisht për herë të parë e sjell InDoks.

A do të jetë ky edhe një rast që do të merret Gjykata Speciale në #Hagë, pas Prokurorisë në #Beograd?

Kush u përfshi në rast?

Cilat janë pasojat e këtij rasti për imazhin e shtetit?

Janë disa nga pyetjet që marrin përgjigje në dokumentarin “Dëbimi Special për në Beograd”, me autor Visar Duriqi.

Të dielën ora 20:10 në RTV Dukagjini dhe #live në Insajderi dhe Gjirafa Video

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente