Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Diplomaci për marre
InDoks | Diplomaci për marre

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 48:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Diplomaci për marre

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 7,822 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Që nga shpallja e pavarësisë në vitin 2008 diplomacia kosovare nëpër botë ka qenë e mbushur me
skandale. E mbushur me militantë politikë. Me akraba.

InDoks në këtë dokumentar do ti kthehet trajtimit të historisë së diplomacisë. Si u shndërrua ajo nga
misioni i saj për promovimin e Kosovës në një hapësirë për rehatimi militantësh. Për zhvatje të buxhetit.
Prej misionit të saj për promovimin e vendit në një diplomaci për marre.

“Diplomaci për marre”, me autor Visar Duriqi transmetohet këtë të diele në ora 20:10 në RTV Dukagjini
dhe live në Insajderi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500