Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | E përdhunuar nga shteti
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | E përdhunuar nga shteti

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 42:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | E përdhunuar nga shteti

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 8,364 shikime
 • 8,364 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks | E përdhunuar nga shteti

Ishte një publikim i Insajderit që ktheu gjithçka në rrugën që do të duhej: Që drejtësia të merrej me këtë krim të shumëfishtë ndaj një të miture nga një familje e varfër në një qytezë të pazhvilluar. Në Drenas.

Historia e këtij rasti, tashmë dihet. Por, cilat janë prapaskenat e krejt këtij fenomeni? Sa është Policia e Kosovës, si institucion, e zhytur në krim? Si u mbyll rasti i profesorit të dyshuar për pedofil në Prokurori? Cilat janë lidhjet e policit të dyshuar si pedofil, po ashtu, me biznesmenë të fuqishëm? Kush e nisi krejt këtë rast dhe çka po bënë Inspektorati Policor? Këto dhe shumë përgjigjet do të mësohen në këtë dokumentar të InDoks me autor Visar Duriqi.

Pjesë të pa publikuara të rrëfimit të viktimës, intervista ekskluzive me njerëz që e nisën rastin e ata që po e hetojnë dhe publikimi i dokumenteve të panjohura për publikun do të jenë pjesë të këtij dokumentari.
Është një dokumentar për dhunën e shtetit kundër një vajze të vetme. Por, që mund të mos jetë rasti i vetëm i këtyre përmasave.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente