Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Haraçi i shtetit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Haraçi i shtetit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 52:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Haraçi i shtetit

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 21,155 shikime
 • 21,155 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Investimet e huaja në Kosovë kanë shkuar çdo vit duke rënë. Në vlera milionëshe. Pse?

InDoks në këtë dokumentar sjell rrëfimet e biznesmenëve që iu kërkuan nga zyrtarë të shtetit para kesh për ryshfet. Nën vëzhgimin e kamerave të Policisë. Edhe biznesmenë që morën leje pa projekt, e të cilët thonë se në këto afera jenë të përfshirë edhe kryetar komunash.

Licenca të shumta. Kontrolle inspektorësh pafund. Kërkesa për aksione në kompani nga politikanët. Është një dokumentar që ekspozon haraçin e shtetit kundër bizneseve të huaja, por jo vetëm.

Të dielën, në ora 20:10 në RTV Dukagjini dhe live në Insajderi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente