Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Policë dhe kriminelë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Policë dhe kriminelë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 47:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Policë dhe kriminelë

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 13,483 shikime
 • 13,483 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Imazhi i Policisë së Kosovës si një nga institucionet më të besueshme në vend, i ndërtuar nga OJQ të dyshimta, del të mos jetë i tillë. Pjesëtarë të kësaj force janë përfshirë në vrasje të rënda, vjedhje, trafikim me drogë e qenie njerëzore. Madje as dhomat e dëshmive në Polici nuk ishin të sigurta nga policët.

InDoks në këtë dokumentar, me autor Visar Duriqi, do të zbulojë detaje të reja të hetimit kundër policit që dyshohet se kreu vrasje në Suharekë, të reja rreth hetimit për invalidët veteranë që mashtruan Policinë e tash edhe janë graduar. Detajet e një rasti ku policë e prokuror dyshohet se u përfshinë në një vjedhje të disa mijëra eurove në një bastisje janë shpalosur në tërësi në këtë emision.

Sa policë po hetohen, akuzohen e gjykohen për krime të rënda? Kush janë drejtuesit më të larët të kësaj force që janë zhytur në krim e kontrollohen nga politika?

Përgjigjet e këtyre pyetjeve i mësoni të dielën në ora 20:10 në RTV Dukagjini dhe live në Insajderi

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente