Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks Promo | Beteja e karrigeve në LDK
InDoks Promo | Beteja e karrigeve në LDK

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | Beteja e karrigeve në LDK

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 628 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

LDK-ja kishte tentuar për një kohë të gjatë që të shfaqej si parti paqësore. Por, përleshjet e dhunshme të kohës së fundit e nxjerrin atë të ngjashme me partitë e tjera.

InDoks në këtë dokumentar, me autor Visar Duriqi, e shfaq një fytyrë tjetër të partisë që e krijoi Ibrahim Rugova. Është një betejë për karrige edhe me karrige. Jo për ide e koncepte politike.

Ndiqeni të dielën në ora 20:10 në RTV Dukagjini dhe Live në Insajderi dokumentarin “Beteja e karrigeve në LDK”.

 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500