Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks Promo | Estrada nën hetime
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks Promo | Estrada nën hetime

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | Estrada nën hetime

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 777 shikime
 • 777 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Më shumë ose me më pak video publike ku këngëtarëve iu bëhet përpara një duq me para nëpër dasma, nuk e bënë ndonjë diferencë. Realiteti për shumicën e këngëtarëve kosovarë është i tillë. Ata fitojnë shumë. Histori në vete pastaj është angazhimi i tyre nëpër koncerte e klube nate.

Por, të dhënat e nxjerra nga Administrata Tatimore për shumën se sa ata i paguajnë shtetit për biznesin që bëjnë është krejt tjetër. Shumë më e vogël.

InDoks në këtë episod do të trajtoj historinë e vënies së estradës nën hetime. Dyshimet e fuqishme për shmangie tatimi. Rastet që atyre iu hapën me bujë e u shuan më vonë. Dhe konfirmimet zyrtare për hetime të tjera nga Prokuroria.

“Estrada nën hetime”, e diele në ora 20:10 në RTV Dukagjini dhe live në Insajderi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente