Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks Promo | Heronjtë e Republikës
InDoks Promo | Heronjtë e Republikës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | Heronjtë e Republikës

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 1,590 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për afro dy dekada ekzistencë, Policia e Kosovës ka humbur 20 policë të rënë në detyrë.

Disa mbahen mend më shumë nga publiku, disa janë harruar edhe nga kolegët, dyshojnë familjarët e tyre. Jo që i harruan si kolegë, por nuk i gjetën dorasit e tyre.

U harruan apo nuk u soll drejtësi për ta. Të nderuar, apo të lënë në harresë, policët që ranë në detyrë janë heronjtë e Republikës.

InDoks në këtë dokumentar do të sjell historitë e të gjithë këtyre heronjve. Flasin kolegë e familjarë. Edhe ata që po i mbrojnë policët që po përndiqen pse po e luftojnë krimin. Rikthen në kujtesën e publikut edhe rastet më të rënda kur dora e krimit ra mbi shtetin, e shteti dështoi ta zbulonte se kush e goditi.

“Heronjtë e Republikës”, me autor Visar Duriqi shfaqet të dielën në ora 20:10 në RTV Dukagjini dhe live në Insajderi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500