Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks #Promo | Mafia e Veriut
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks #Promo | Mafia e Veriut

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks #Promo | Mafia e Veriut

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 2,427 shikime
 • 2,427 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

#Kosova nuk e kontrollon e #Serbia e ndikon përmes strukturave paralele dhe policëve që i paguan Prishtina. Veriu në fakt është zonë e mafias. Kontrabandë me mallra të ligjshme e më pastaj me #drogë e armë. Është ky #Veriu i Kosovës që është parajsë e krimit.

#InDoks në dokumentarin “#Mafia e Veriut”, me autor Visar Duriqi, sjell një histori të panjohur të këtij regjioni. Me krime që lidhen me politikanë si Millan Radojçiq e kriminelë si Zvonko Veselenoviç. Me mafioz si Ismet Osmani-#Curri e me njerëz të #UÇK-së që bëjnë kontrabandë atje. Është një histori e rëndë krimi që përfshinë edhe vrasje politike.

Të dielën në ora 20:10 në RTV Dukagjini dhe #live në Insajderi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente