Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Viktima e bandës së Sekiraqë: Kjo është arsyeja pse tentuan të më vrasin njerëzit e Enverit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Viktima e bandës së Sekiraqë: Kjo është arsyeja pse tentuan të më vrasin njerëzit e Enverit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 10:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Viktima e bandës së Sekiraqë: Kjo është arsyeja pse tentuan të më vrasin njerëzit e Enverit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 9,880 shikime
 • 9,880 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks | Viktima e bandës së Sekiraqë: Kjo është arsyeja pse tentuan të më vrasin njerëzit e Enverit

Intervistë me Dardan Islamin, biznesmen

Kjo intervistë është bërë për dokumentarin “Triumfi dhe rënia e Enver Sekiraqës”: https://bit.ly/2UoBmKs 

Kategoritë


0 komente