Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

InDoks

2 sezone | 153 episode | 670,053 shikime

InDoks është një cikël dokumentarësh investigativë nga Insajderi, të cilët hedhin dritë dhe hulumtojnë rrethanat e të vërtetat e disa prej ngjarjeve më emblematike të politikës, ekonomisë dhe kirminalitetit në Kosovë. 

Shfaq më shumë
Alternate Text
InDoks - Sezoni II
  • InDoks - Sezoni II
  • InDoks - Sezoni I
  • InDoks - Extra
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat