Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | Hetohet Kusari-Lila, servisoi veturën e shtetit me para të komunës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Hetohet Kusari-Lila, servisoi veturën e shtetit me para të komunës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Hetohet Kusari-Lila, servisoi veturën e shtetit me para të komunës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 659 shikime
 • 659 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mimoza Kusari-Lila është implikuar në servisimin e një veture private të kompanisë “Mabetex Holding”, e cila është në pronësi të multi-milionerit dhe kreut të AKR-së Behgjet Pacolli. --- Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për Insajderi.com dhe mbrohen nga Gjirafa Video. Për më shumë na ndiqni në: Facebook - http://bit.ly/2CoC065Instagram Instagram - http://bit.ly/2Q9zyTW http://www.insajderi.com/

Kategoritë


0 komente