Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | Kështu ishte sulmuar prona e Isa Mustafës nga njerëzit e Albin Kurtit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Kështu ishte sulmuar prona e Isa Mustafës nga njerëzit e Albin Kurtit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Kështu ishte sulmuar prona e Isa Mustafës nga njerëzit e Albin Kurtit

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 293 shikime
 • 293 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sa ishte kryeministër shtëpisë së tij dëshironin që t’ia vënin flakën, e pas dy vitesh, më saktësisht sot kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka shkuar për vizitë në shtëpinë e Isa Mustafës. Edhe pse ende nuk dihen zyrtarisht arsyet e takimit dy-orësh ndërmjet kryetarëve të partive më të mëdha opozitare, raportohet se një gjë e tillë ka të bëj për koordinimin e veprimeve si opozitë.

Kategoritë


0 komente