Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | Kështu ishte sulmuar prona e Isa Mustafës nga njerëzit e Albin Kurtit
Insajderi.com | Kështu ishte sulmuar prona e Isa Mustafës nga njerëzit e Albin Kurtit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Kështu ishte sulmuar prona e Isa Mustafës nga njerëzit e Albin Kurtit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 405 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sa ishte kryeministër shtëpisë së tij dëshironin që t’ia vënin flakën, e pas dy vitesh, më saktësisht sot kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka shkuar për vizitë në shtëpinë e Isa Mustafës. Edhe pse ende nuk dihen zyrtarisht arsyet e takimit dy-orësh ndërmjet kryetarëve të partive më të mëdha opozitare, raportohet se një gjë e tillë ka të bëj për koordinimin e veprimeve si opozitë.

Kategoritë


0 komente


0/500