Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Instruktori për shofer nga Shqipëria që mund të arrestohet në Kosovë e që lëviz lirisht
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Instruktori për shofer nga Shqipëria që mund të arrestohet në Kosovë e që lëviz lirisht

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Instruktori për shofer nga Shqipëria që mund të arrestohet në Kosovë e që lëviz lirisht

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 144 shikime
 • 144 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Instruktori për shofer nga Shqipëria që mund të arrestohet në Kosovë e që lëviz lirisht

Kategoritë


0 komente