Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Intelektualët - Plisat, ndodh e papritura në Mitrovicë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Intelektualët - Plisat, ndodh e papritura në Mitrovicë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Intelektualët - Plisat, ndodh e papritura në Mitrovicë

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 2,063 shikime
 • 2,063 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ndodh e papritura në Mitrovicë

Kategoritë0 komente