Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Interpelanca për rritjen e pagës së kryeministrit Haradinaj
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Interpelanca për rritjen e pagës së kryeministrit Haradinaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Interpelanca për rritjen e pagës së kryeministrit Haradinaj

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 55 shikime
 • 55 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës, kishte vendosur që t’ia dyfishonte pagën vetës, mirëpo kjo krijoi pakënaqësi tek deputetët dhe qytetarët, me ç’rast u thirr një interpelancë që kryeministri ta arsyetoi rritjen e pagës së tij.

Kategoritë


0 komente