Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Intervista ne Syri.Net i ftuar ne studio Agron Shehaj
Intervista ne Syri.Net i ftuar ne studio Agron Shehaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 25:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Intervista ne Syri.Net i ftuar ne studio Agron Shehaj

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 87 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

‘Korrupsioni në Shqipëri është në nivelet më të larta se kurrë më parë’, kështu deklaroi deputeti demokrat Agron Shehaj në studion e lajmeve në Syri.net. I pyetur nga moderatori Alen Xhelili për fjalimin e mbajtur sot në Kuvend dhe se çfarë e pengon vendin të ecë përpara, Shehaj u shpreh se e keqja madhe është korrupsioni. ‘Kur erdhi Rama në 201-n në pushtet, mëdha shpresë,sepse si biznesmen mendova se do të bëjë mirë. Çfarë tha Rama ditët e para të qeverisë dhe atë se çfarë bëri, nuk ka bërë praktikisht asnjë gjë. Ai tregoi se e njihte problematikën për ta shitur jo për ta zgjidhur. Një nga gjërat që ai këmbëngulte në atë periudhë ishte çështja e korrupsionit, po luftove korrupsionin rritet ekonomia. Rama foli për korrupsionin në dogana, unë mendova se doganat s’do kenë asnjë rast korrupsioni, por ai vuri në dogana Spiropalin e cila vodhi aq shumë sa binte ndesh dhe me PS-në. Sot qeveria është më e korruptuar se kurrë. Sot kemi deputetët që bëjnë jetë luksi, të cilët hyrën të varfër në politikë dhe sot janë milionerë’,u shpreh Shehaj.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500