Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Intervistë: Besnik Bislimi flet për prioritetet e qeverisë Kurti dhe koalicionin me LDK-në
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Intervistë: Besnik Bislimi flet për prioritetet e qeverisë Kurti dhe koalicionin me LDK-në

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 33:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Intervistë: Besnik Bislimi flet për prioritetet e qeverisë Kurti dhe koalicionin me LDK-në

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 2,267 shikime
 • 2,267 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente