Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Drita Hajdari: Do të hetohen masakra e Reçakut dhe e familjes Jashari
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Drita Hajdari: Do të hetohen masakra e Reçakut dhe e familjes Jashari

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 13:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Drita Hajdari: Do të hetohen masakra e Reçakut dhe e familjes Jashari

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 118 shikime
 • 118 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks | Intervistë me Drita Hajdari

 

Intervista është realizuar në kuadër të dokumentarit: "Paqe pa drejtësi"

http://bit.ly/2HF5LSR

http://bit.ly/2HFXHBk

Kategoritë


0 komente