Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Hasanaj udhëheqës i organizatës që arriti të pastrojë 952 deponi bërlloku vetëm për tre muaj
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Hasanaj udhëheqës i organizatës që arriti të pastrojë 952 deponi bërlloku vetëm për tre muaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Hasanaj udhëheqës i organizatës që arriti të pastrojë 952 deponi bërlloku vetëm për tre muaj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 88 shikime
 • 88 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks | Intervistë me Luan Hasanaj

 

Kjo intervistë është bërë për dokumentarin ''Biznesi i berllokut"

Kategoritë


0 komente