Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Intervistë me Sami Lushtakun për "Milionat e "3%"-shit për UÇK-në"
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Intervistë me Sami Lushtakun për "Milionat e "3%"-shit për UÇK-në"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Intervistë me Sami Lushtakun për "Milionat e "3%"-shit për UÇK-në"

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,510 shikime
 • 1,510 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ish-komandanti dhe ish-kryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku flet për "milionat që u thanë se i janë dhënë atij nga Fondi 3%. Ndiqni të plotë dokumentarin nga INDOKS: https://video.gjirafa.com/insajderi?video=indoks-milionat-e-3-shit-per-uckne

Kategoritë


0 komente