Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Isa Mustafa: Istogu s’guxon të bie në duart e partive tjera
Isa Mustafa: Istogu s’guxon të bie në duart e partive tjera

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Isa Mustafa: Istogu s’guxon të bie në duart e partive tjera

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, duke kërkuar votën e istogasëve për kandidatin e kësaj partie, Haki Rugova për kryetar të Komunës, ka thënë se nuk duhet t’u jepet vota atyre kanë mashtruar dhe importuar vota, ndërsa pohoi se LDK së shpejti do të qeverisë edhe me Kosovën, pasi qeverisjen e tanishëm do ta dërgojnë shumë shpejt në shtëpi.

Kategoritë


0 komente


0/500