Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ish-lojtarët e Anglisë ‘çmendën’ pasi vendi i tyre mposht Kolumbinë në Kupën Botërore
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ish-lojtarët e Anglisë ‘çmendën’ pasi vendi i tyre mposht Kolumbinë në Kupën Botërore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ish-lojtarët e Anglisë ‘çmendën’ pasi vendi i tyre mposht Kolumbinë në Kupën Botërore

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 50 shikime
 • 50 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ish-lojtarët e Anglisë ‘çmendën’ pasi vendi i tyre mposht Kolumbinë në Kupën Botërore

Kategoritë


0 komente